Avatar uživatele
devi344

Jak udělat pořádek v DVD ?

Mam to všechno nahromaděný v polici, ale všechno přes jedno brdo. Nemám v tom systém. Jak si ten systém v DVD děláte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Originální DVD mám v boxech řazené podle abecedy od A,stejně tak mám seznam v pc,abych věděla,co v kterým boxu mám.U originálů je to jednoduché,vypálene mám pak tak jak jdou za sebou.V pc pak čísla boxů a pod nimi seznam.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zbynas

Na hřbet obalu si dám pořadový číslo a v počítači mám vlastnoručně vyrobenou aplikaci na správu DVD, kde si to můžu řadit podle abecedy, vybrat určitý žánr apod. Pak jdu jen za konkrétním číslem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Mám DVD na stojanu po 100 kusech, a musím se v tom přehrabovat, když něco hledám. Uvažuji o určité možnosti, ale omezují mne finanční možnosti. Nicméně je to moje představa, tak mohu poradit. Uspořádat do nějakého pořadníku tak, aby bylo možné vytáhnout vždy jedno DVD. Nezáleží, zda v obalu nebo bez. Potom si je třeba udělat podrobný seznam a napsat do PC, nebo vytisknout a mít někde k dispozici. Uspořádat DVD lze podle žánrů, letopočtu vzniku, abecedy, a jiných vám oblíbených parametrů. Myslím, že se prodávají určité pořadače na DVD, tak si zajděte do obchodu, třeba tam najdete pořadače, že budete moci dát do jednoho pořadače přesně ta DVD, co k sobě patří. A pak je na Vás, zda budete mít jeden velký seznam, nebo 5 menších.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak je třeba si ten pořádek udělat. Nejlépe dle svého gusta.
Jsou i nějaké programy, ale v polici ti to neseřadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám několik polic – a v nich originály rozdělené podle ´nějakého´ systému (konkrétně – české-nečeské, pohádky-komedie-drama-válečné). Vypálené mám v několika boxech se seznamem.
A pak mám celkový seznam v pecku – abych věděl, co všechno mám (abych – případně, nekupoval duplicitně).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek