Misirik

Jak udělat počítačový Cluster?

Potřebuji propojit notebook bez grafiky a starý počítač abych rozjel aspon cs 1.6 :D

Nejlepší odpověď
Quimby

No, bohužel to neuděláš, potřeboval bys ideálně 2 úplně stejné sestavy, pak operační systém, nejspíše linux, abys je mohl dobře propojit.

Jinak co máš za PC, že nerozjede cs 1.6?

Další odpovědi
Lamalam

Ujasni si, co je cluster.

gecco

Proboha…!!!
Pochop už konečně, že „počítačový cluster“ je něco jiného, než zpatlání dvou nefunkčních počítačů nějakými dráty…!!!
:-O

Doporučuju – vzdělej se, ať:

  1. nepůsobíš dojmem psychicky deprivovaného
  2. si vyděláš na ´normální´ počítač

HonzaLed

Na počítačový cluster bys potřeboval min. 1(nejlépe 2 a víc) výpočetní počítač, 1 hlavní počítač a 1 „uživatelský počítač“, k tomu bys potřeboval nejlépe linux(nevím jestli na linuxu CS funguje)