martinecek20

jak udělat placený router ?

Dobrý den, mám menší nápad na realizaci. Potřebuji zpoplatnit wifi, napadlo mě jej udělat nezaheslovaný,a po připojení k internetu se to přesměruje na nějakou stránku, která vygeneruje SMS přikaz (třeba ve tvaru internet nahodku007 ), tu dá uživatel odeslat,obratem mu dorazí kod díky kterému se bude moct připojit na nějakou dobu :) Ale mám menší problém,jak udělat, aby se ten kod zapsal do wifi k jisté MAC adrese aby se nedalo podvádět stylem tadyto je to heslo.. :D mockrát děkuji že jste si to přečetli :)

Odpovědi
Hamon

Toto sice není odpověď na otázku, ale přesto mi to nedá a musím to napsat:
Když nevíš, jak to vytvořit, jak to cheš supportovat? A zkusil sis odpovědět, kdo by to využíval, když je všude plno nezabezpečených sí­tí?

anonym

Pokud to chceš udělat takto automatizovaně, budeš potřebovat program.
😉
Každopádně se koukni na Cisco IOS, pomocí něj můžeš ovládat AP (router).