Sahyb

Jak udělat obrázkový video

dobrý den nevíte někdo jak udělat obrázkový video aby do toho hrála ňáká písnička???

Odpovědi
joey

Tj. z fotek video a vypálit na DVD, nahrát na YouTube?

Pro Windows existuje Windows Movie Maker – zdarma od MS, celkem jednoduchý, dokáže jej používat i dítě. Umí spojit také videa a přidávat různé efekty.

Čistě pro na fotky je dobrý MS PhotoStory.

Zdroj: www.microsoft­.com/windowsxp/u­sing/digitalpho­tography/PhotoS­tory/default.mspx

Tombik

Opravdu nejlepší bude ten Windows movie maker, který by měl být na vašem pc automaticky nainstalován.

FeKka

Použij pro to Windows Movie Maker – Měl by být součástí každého počítače s Windowsy. Najdeš ho pod všemi programy v nabídce start.

Postup:

Vlevo je menu → „Import zvuku nebo hudby“ → vybereš písničku → OK.
Dole přecvakneš „zobrazit časovou osu“
Písničku, která se ti objevila uprotřed programu přetáhneš na začátek čas. osy.
Vlevo → Import obrázků → vybereš obrázek → OK.
Přetáhneš ho na čas. osu. Můžeš si upravit dobu, po kterou bude obrázek vidět tak, že najedeš na pravý kraj a natáhneš / smrskneš ho.
Až to budeš mít → Uložit do počítače → Vybereš Jméno a umístění → Další → Další

Hotovo !

Zdroj: Mozek