matt

Jak udělat obrázek z více fotek?

Koukal jsem na další otázky a je tu jen o koláži. Ale určitě existuje program, který udělá přímo obrázek ze stovek fotek – viz https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hpho­tos-ak-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/13­91720_750979724951409_82­4150131582067231_n­.jpg?oh=8471b8ccb40c5816­eacd2005ab52bbc­a&oe=54AF3E84&_­_gda__=1425075239_441661­838b4c02d10c469da46d6ef8­82

Ví někdo, jak se jmenuje, popř kde sehnat?
Děkuji
Doplňuji:
Nemyslím program, který dokáže sestavit z obrázků nějaký tvar, ale který je automaticky roztřídí podle barev a použije je jako „pixely“ do jiného obrázku.

Nejlepší odpověď
gecco

Takových programů je celá řada…
Můžeš si stáhnout a vyzkoušet třeba – http://www.slu­necnice.cz/sw/sha­pe-collage/ .
Samozřejmě – nejlepšího výsledku (pokud to umíš) vždycky dosáhneš ´ruční prací´, ale je možné, že ti budou stačit i výsledky práce ´automatu´.
😉

Další odpovědi
houbín

Těch programů je hodně, stačí hledat pod heslem „picture from many pictures“ nebo „photo mosaic maker“

Lamalam

Jsem zvědavá, zda se tu najde věštec, který při pohledu na obrázek pozná, v jakém programiu byl vytvořen.

matt

To: gecco: Ano, programů na vytvoření tvaru z obrázků je hodně, nevíte ale o nějakém, který dokáže vytvořit např obličej nebo nějakou scénu (viz přiloženej obrázek)?

matt

Neptal jsem se, v jakém programu byl vytvořen ten obrázek, ale jestli někdo nezná podobný program, co tohle dokáže..