kurec

jak udělat nové CDčko

Nejlepší odpověď
Alesh

Záleží jak to myslíš.

  1. Vyrobit jiný typ CD – Pak musíš provést vývoj, následně postavit továrnu, kde je budeš vyrábět. 🙂
  2. CD ve smyslu album – pronajmi si studio, nazpívej ho a vydej ho. 🙂
  3. Vypálit nové CD v PC – musíš mít CD-vypalovačku, vypalovací SW, pomocí něj vyber, co chceš vypalovat ze svého PC a následně spusť vypalování.

Další odpovědi
lexx

Myšleno vyrobit kopii na CD-R (RW) ? První krok je PC z optickou vypalovací mechanikou CD/DVD (ve výprodejích celkem levné) a instalace programu, jsou jich spousty ke stažení zdarma, všechny dost podobné. Dále pak někdo známý kdo předvede jak na to. Nebo vlastní experiment, naučíš se hned.