petra91

Jak udělat nezlomitelnou mezeru?

Potřebuji upravit svoji bakalářku a mám tam typografické nedostatky, což je i to, že mám předložky na konci řádku atd. Nevíte jak toto odstranit. Mám to celé ve Wordu. Moc děkuji…

Odpovědi
www

Mrkni do zdroje

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=nez­lomiteln%C3%A1+me­zera+grafika&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

cochee

Nezalomitelná mezera ve Wordu je Ctrl-Shift-mezerník. Ovšem nedovedu si to představit, jak to budeš opravovat v celé práci, protože jen na konci řádků to nemá moc význam – stačí pak třeba v odstavci doplnit nebo vyhodit jediné slovo a už se část odstavce přeformátuje a můžou se tam objevit nové předložky na konci řádků…