Sim

Jak udělat kuřecí rarášky?

Poraďte mi prosím jak udělat kuřecí rarášky to je takové kuřecí maso obalované v těstíčku ale to těstíčko je kapku namočené v pivu a já nevím jak ho dělat.
Díky moc!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

udělej rozmíchané těstíčko s pivem a ne namočené v pivu
Doplňuji:
vejce rozkvedláme.,só­jovou omáčku, hořčici a pivo.,nakonec do směsi vmícháme hladkou mouku

Další odpovědi
Damiana

Já je dělám stejně jako Hanulka, jen místo sójovky a hořčice dávám grilovací koření. A někdy přidám i jednu, nahrubo nastrouhanou, syrovou bramboru. Dělá to pak pěkné střapce a víc to křupe…:-)