Tíšek99

Jak udělat jednu hezkou soustavu.....­.............­...

Jedna holka chodí na nějakej bojovej kurz a na mě zkouší.Neznáte nějakou soustavu aby mě nemohla nějak bouchnout?Třeba ty úhyby v minulý otázce.A potom na konec nějakej chvat nebo když ho nebude nějak čekat…

Děkuji:o)

Nejlepší odpověď
led

Trénujte spolu, časom sa jej môžte vyrovnať. A nejaké tie modriny… časom ich bude menej, a veď aj tak zmiznú. Aj ony sú súčasť tréningu.
Úplne spoľahlivý spôsob je bojová zostava číslo 99, ale nedoporučujem. Je to útek z boja.