Jak udělat časopis který by lidi zaujal ?

Chci udělat časopis lidi na to mám ale nemám nápad!

Nejlepší odpověď
SajmonModer

O hrách na PS3, marně tady v ČR hledám takový časák.

Další odpovědi
Děda Louda

Měl by se věnovat problematice, jak vyjít s výplatou, s důchodem, podporou atp.
Úspěch bude slavit zejména, bude-li dostupný zdarma.

dědapetr

Na jaké téma něco jako moda,sport,mo­toryzmus,fitnes,hu­mor,zahrádkaře­ní a podobně,to chse specifikovat.

jahudka_vlm

Hodně lidí teď zajímá ezoterika. Co tedy třeba psát o tomhle. Já osobně bych tento časopis ráda koupila kdyby byl nějaký na trhu.

fablen

ad jahudka: na trhu jsou noviny Spirit a časopis Phoenix

HaeS

Vidím to na nějaký klučičí módní časopis. Holky, nebo ženy mají miliony světových, nebo národních módních časopisů.. co se nosí, co se nenosí, co je in a co out. Spousta kluků chce taky tohle. Mluvím tady o moderní módě pro kluky, nikoli saka, boty do špic, ale trendy,… prostě co se nosí. Byl by to vážně dobrý krok. Tenhle časopis by si kupovalo hodně kluků. Já bych k nim patřil. Spousta kluků, buďto „šamponků“, nebo prostých lidí, co chtějí vypadat dobře musí z něčeho čerpat, ne? Kdyby se vám líbilo tohle téma, klidně mi napište. Poradím Vám. Hezký den :)