SEMPAKO

Jak udělat box-shadow v CSS aby to bylo kolem celého divu?

Dobrý den, mám <div style="background: #fff;border:1px solid #ccc; box-shadow: A SEM NEVÍM CO MÁM PSÁT = nešlo by to nějak aby to bylo kolem celého divu třeba 2 px v černé? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Syntaxe je barva posunX posunY hloubka. Např. black 4px 6px 20px. S těmi čísli si pohraj pro dosažení požadovaného efektu., ale pozor, každý prohlížeč to interpetuje trochu jinak, starší verze IE to nepodporují vůbec.

Další odpovědi
arygnoc

táto vlastnosť je dosť mizerne podporovaná.

treba ošetrovať prehliadače, u ie (tuším do ie9) dokonca obrázkom.

napr. (okrem ie):

.stin {

  • webkit-box-shadow: black 4px 6px 20px;
  • moz-box-shadow: black 4px 6px 20px;

box-shadow: black 4px 6px 20px;
}

hodnoty vyjadrujú farbu, posunX, posunY, hĺbku.

;-Q