Pače

jak udelat aby vykastrovanej pes byl stale drsnej?

nechci aby byl gaucak

Nejlepší odpověď
Berušinka

Když se mu budeš věnovat tak, jako doposud, tak gaučák rozhodně nebude. Gaučáky ze psů dělaj lidi.

Další odpovědi
ARIS

Vše záleží na člověku, ze psa je to co z něj člověk udělá. Pokud chceš aby hlídal, tedy to čemu říkáš „drsnej“ je o tom aby byl tvým kamarádem kterého umí ochránit, tak s ním choď na nějaký cvičák. Tam ti poradí co a jak. Nejhorší je, když se o psa nestaráš a nebo špatně jej cvičíš. Pak se proslavíš v TV NOVA v reportáži o pokousání psem. Navštiv se svým psem víc cvičišť (kynologický klub) a vyber si ten kde ti budou chtít poradit a pomoci. Na většině se cvičí v neděli dopoledne a na některých i v týdnu.

samicek333

Drsnej? Jako nějaký pitbul, který zaútočí na všechno co se pohne?: Nebo prostě pes na hlídání? Jestli to první, tak to nedoporučuji, takoví psi většinou byli týráni nebo se jim něco špatného stalo. Ale jako normální pes, tak třeba mu nedovolit všechno, jako vlézt na gauč nebo do křesla, vycvičit ho, nerozmazlovat ho, hodně lidí psa rozmazluje, vše mu dovolí, dává jídlo od stolu, jenže to nesmíte, musíte mu ukázat, že to co je vaše, nební jeho a on na to nesmí ani sáhnout – tím myslím gauč,vaše jídlo, vaše věci – nesmí je zničit. Pak ten pes nebude rozmazlený a nebude to gaučák.