Kepler

Jak udělat, aby větvičky jehličnanů po uschnutí neopadávaly?

Něčím naimpregnovat, nastříkat? Chtěl bych použít pro dekorativní účely (nástěnná koláž).

Odpovědi
paul1

Možná by se hodil lak na vlasy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone

EKSOT123

Kdybys na nic nepřišel, tak naše klasická jedle bělokorá by padat neměla. Ale na přímém slunci zreziví.