Nikdo:))))

Jak udělat, aby utíkal čas rychleji?

Hrozně se těším na nějaké věci, ale… hrozně dlouho to utíká a nevím, čím se mám, zabavit prosím o radu (promiňte chyby, píšu rychle a mám blbou klávesnici):))))

Odpovědi
paul1

Já bych ho zase raději čím víc zpomalil. U mně čas utíká jako jelen, jenž byl do prdele střelen (řečeno slovy Bartošky a Kaisera.). 🙂

elkon

Čas nikdy rychleji nepoběží, ale můžeš si najít činnost nebo hobby, kdy zaujetím pro věc se bude zdát, že čas plyne rychleji.

quentos

Ponoř se do učebnice češtiny a bude ti utíkat jak voda. „Píšu rychle a mám blbou klávesnici“ je klasická výmluva. Někdo, kdo píše rychle, by se nezdržoval písmeny navíc. „Promiňte za“ se neříká, promíjí se NĚCO. To jsou dvě zbytečná písmena navíc (plus mezera). A dalo by se pokračovat.

zjentek

Snažit se ho předběhnout. Určitě to nevzdá a bude závodit! (;

Kelt

Seznam se s teorií relativity. Pokud rychlost pohybu se blíží rychlosti světla, čas se zpomaluje. Ale aby se zrychloval, k tomu si budeš muset najít vlastní cestu.

Perková

Určitě nějakou prací, která vás zaměstná, nejen fyzicky ale musíte nad ní i přemýšlet.
Když se člověk nudí, čas se vleče.
Taky se dá čekání zaslat.

Nick42364

Jak zpomalit čas aby neutíkal jak voda?

Themeansar

Začni soukromě podnikat jako programátor