Avatar uživatele
lovlik

Jak udělat,aby se můj počítač tvářil na internetu že je připojen v Polsku a ne v ČR.

Hrajeme on-line hru NFS-World a veškeré nákupy jsme doposud prováděli přes polskou stránku hry, kde je vše cenově dostupnější.Bohužel EA spustilo lokátor zemí a ten automaticky přepíná předvolenou zemi na ČR. Šlo by toto nějak obejít a zajistit aby se počítač tvářil na internetu jako by byl připojený v polsku? Nebo existuje na tento nešvar nějaký program?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4138 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

No určitě něco existuje, ale problém je v tom, do jaké míry je to funkční. Pár takových věciček už jsem vyzkoušel a bohužel IP adresa zůstala stejná. Doporučil bych TOR, ale má dvě vady a to rychlost (díky proxy) a není možné vybrat si oblast. Ale jinak spolehlivě změní identitu. Chce to hledat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?lovlik Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Jak píše Layoutman, doporučil bych taktéž TOR – pro nákupy bude rychlost stačit. Jen poopravím, to že není možné si vybrat oblast – je to možné :)

V konfiguraci torrc za direktivu ExitNodes stačí nadefinovat seznam exitů. Ty lze nalézt například zde: http://torsta­tus.blutmagie­.de/index.php?SR=Cou­ntryCode&SO=Asc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

anonymous.com
ale neviem, či sa da navoliť konkrétna krajina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

změnit IP, je hodně databází, které ti říkají v jaké lokalitě se budeš nacházet a také dle toho, jak jsou rychlé, rozhodně ale bych pomocí toho žádnou hru nehrál online.

nejde to předvolení nějak změnit?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lovlik

Děkuju všem za rady a byly velkým přínosem, zatím se mi povedlo přihlásit přes Anglii,Rusko a Nizozemí a to pokaždé vybírám IP z Polska. Někde musím dělat chybu, ale budu to zkoušet dokud na to nepřijdu.

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bedy

Nejjednoduší je navštívit freeproxylists.net a tam si zvolit nějaký Polský server, nastavit prohlížeč a je to. Nejjednodušší možnost

před 4137 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek