Heřman

Jak udělat aby pečivo zůstalo déle měkké a křupavé.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Já, když si nakoupím víc pečiva, ho dávám do mrazáku – „napytlíkuju“ potřebné množství, a pak tahám dle potřeby. Tak to nemusí zůstat několik dní venku a je to oká.

Pokud někomu vadí křupavost nebo nekřupavost pečiva, prodávaného v obchodech, může si doma udělat vlastní.

Další odpovědi
anonym

Dej mi tip,kde koupíš křupavé pečivo? Ty gumáky,co prodávají hyper,supermarkety a diskonty nemají přívlastek křupavé!

briketka10

kupuju v Bille krásné, křupavé, makové a posolené housky jednu si sním se salátkem dvě si nechám v sáčku, další taky zamrazím..

Jikra

Pečivo na víkend kupuju v pátek u pekaře z dopolední várky a část určenou pro So a Ne dám do mikroténových sáčků a do mrazáku.
Před vlastní konzumací nechám pečivo z mrazáku nad topinkovačem rozmrazit a je to nádherně křupavá záležitost mnoha léty prověřená.Mňam.

lindicka4478

Zkoušela jsem dělat pečivo domácí také několikrát, ale prostě nic se nevyrovná tomu, když si zajedete pro výborný bochník do https://www.va­sepekarna.cz Dostali jsme na tuto pekárnu doporučení a opravdu tohle je kvalitní pečivo. Máme ty jejich produkty moc rádi a velmi rádi je doporučujeme známým. Dám teda radu i vám. Zkuste to jejich a své domácí už nikdy dělat nebudete.