Avatar uživatele
Heřman

Jak udělat aby pečivo zůstalo déle měkké a křupavé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Já, když si nakoupím víc pečiva, ho dávám do mrazáku – „napytlíkuju“ potřebné množství, a pak tahám dle potřeby. Tak to nemusí zůstat několik dní venku a je to oká.

Pokud někomu vadí křupavost nebo nekřupavost pečiva, prodávaného v obchodech, může si doma udělat vlastní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dej mi tip,kde koupíš křupavé pečivo? Ty gumáky,co prodávají hyper,supermarkety a diskonty nemají přívlastek křupavé!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

kupuju v Bille krásné, křupavé, makové a posolené housky jednu si sním se salátkem dvě si nechám v sáčku, další taky zamrazím..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Pečivo na víkend kupuju v pátek u pekaře z dopolední várky a část určenou pro So a Ne dám do mikroténových sáčků a do mrazáku.
Před vlastní konzumací nechám pečivo z mrazáku nad topinkovačem rozmrazit a je to nádherně křupavá záležitost mnoha léty prověřená.Mňam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lindicka4478

Zkoušela jsem dělat pečivo domácí také několikrát, ale prostě nic se nevyrovná tomu, když si zajedete pro výborný bochník do https://www.va­sepekarna.cz Dostali jsme na tuto pekárnu doporučení a opravdu tohle je kvalitní pečivo. Máme ty jejich produkty moc rádi a velmi rádi je doporučujeme známým. Dám teda radu i vám. Zkuste to jejich a své domácí už nikdy dělat nebudete.

před 1152 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek