Rocky

Jak udělat aby mi nerostli vlasy a nemusel jsem si holit hlavu.Mám kouty jak něco, a lisynu a ten zbytek bych nejraději

Mám kouty jak něco, a lisynu a ten zbytek bych nejraději aby nerostl a nemusel to holit, dá se to nějak? Děkuji.

Nejlepší odpověď
sejtanka

Tak tomuhle asi neporučíš,„jedině polít benzínem a škrtnout“.To je samozřejmě sranda.:-)))

Další odpovědi
anonym

Vy jste me pobavil. Myslela jsem , ze vsichni muzi hledaji vselijake pripravky , aby jim vlasy rostly – a vy hledate , aby vam nerostly vubec :) Asi vas nepotesim , ale je to " prirodou " , jako holeni. Toho se take nezbavite. Ale rada se budu mylit …trebas nekdo neco uz vymyslel. -iv-

barusee

Předpokládám, že v této době by to možná nějak šlo laserem, ale nevim, jestli je vůbec šance, že by se na to specializoval někdo v ČR a také by to určitě nebyla záležitost za pár kaček.

hanulka11

s tím nic nenaděláš , myslíš jako" vygumovat" a mít holou hlavu?

Tom Figi

Mám stejný problém… pořídil jsem si 5ti břitý strojek od Gilette a je to v pohodě, holim hlavu co druhý den..... těch 15minut se co druhý den obětovat dá ..... 😉

Mánie

pokud nemáte čas trhat pinzetou vlas po vlasu, ta co zkusit nějaký ten depilační přípravek ,třeba Opilca a podobné, co si tím ženy odchlupují nohy?