Avatar uživatele
Rocky

Jak udělat aby mi nerostli vlasy a nemusel jsem si holit hlavu.Mám kouty jak něco, a lisynu a ten zbytek bych nejraději

Mám kouty jak něco, a lisynu a ten zbytek bych nejraději aby nerostl a nemusel to holit, dá se to nějak? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr, anonym před 4764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

Tak tomuhle asi neporučíš,„jedině polít benzínem a škrtnout“.To je samozřejmě sranda.:-)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vy jste me pobavil. Myslela jsem , ze vsichni muzi hledaji vselijake pripravky , aby jim vlasy rostly – a vy hledate , aby vam nerostly vubec :) Asi vas nepotesim , ale je to " prirodou " , jako holeni. Toho se take nezbavite. Ale rada se budu mylit …trebas nekdo neco uz vymyslel. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barusee

Předpokládám, že v této době by to možná nějak šlo laserem, ale nevim, jestli je vůbec šance, že by se na to specializoval někdo v ČR a také by to určitě nebyla záležitost za pár kaček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

s tím nic nenaděláš , myslíš jako" vygumovat" a mít holou hlavu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tom Figi

Mám stejný problém… pořídil jsem si 5ti břitý strojek od Gilette a je to v pohodě, holim hlavu co druhý den..... těch 15minut se co druhý den obětovat dá ..... 😉

Avatar uživatele
Mánie

pokud nemáte čas trhat pinzetou vlas po vlasu, ta co zkusit nějaký ten depilační přípravek ,třeba Opilca a podobné, co si tím ženy odchlupují nohy?

před 4715 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl