Nela56

Jak udělat, aby mě sledoval na Instagramu?

Dobrý den, už před několikati lety mi napsal kluk, se kterým jsem chodila pár let do kroužku psali jsme si asi rok poté mi napsal i z druhého ůčtu, ale ted jakoby jsme se úplně neznali… Přestal odepisovat a po čase si mě i zablokoval na Instagramu, kde jsme si psali. Nevíte jak jej přimět, aby si mě odblokoval? Nepotřebuju si s ním psát, pokud nechce, mám na něj i jiné kontakty, ale jde mi o to, aby mě neměl zablokovanou, jenže nechci být dotěrná :/ Někdo tipy, jak na to?

Odpovědi
Malvína

Když tě má v bloku, asi k tomu má nějaký důvod. Proč se vtírat tam, kde zájem není oboustranný? Měla bys radost z toho, kdyby to dělal na sílu a proti své vůli?

Nela56

To ano, ale já nechci aby si semnou proti své vůli psal, ale pouze aby si mě odblokoval.

Malvína

Když s ním nepotřebuješ udržovat kontakt ani mu nic sdělit, k čemu ti to je? To tě užírá už jen samotný fakt toho, že jsi zablokována? Nech to plavat… Třeba si k tobě cestu najde. Nikdo neví, co se mu honí hlavou a netlačila bych na pilu. Stejně by se to obrátilo proti tobě.

Nela56

Popravdě ? Chtěla bych aby třeba viděl mé příspěvky a příběhy na instagramu :D