zvonisek

Jak udělat, aby liči plodilo?

Mám doma několik liči asi padesát cm vysoký. Dá se naroubovat a kde ty rouby sehnat? jak udělat aby plodilo?
děkuji za každé odpovědi a rady

Nejlepší odpověď
Drap

Neni třeba roubovat. Chybí mu něco jiného. Přečti si zde, popřípadě podobné odkazy na netu.
http://exoticke-ovoce.coajak.cz/ho­me/lici/pesto­vani-lici.htm

Drap

Proč opakuješ soustavně staré otázky třeba tři roky? Myslím že takovéto chování a otázky určitě nesou hodny vysokoškoláka, ani středoškoláka ale pomalejšího žáka nižšího ročníku speciální školy. Dříve se tomu říkalo škola zvláštní.

Drap

Jistě by šlo i roubovat, stejně jako většina stromů. Rouby si muswíš obstarat od pěstitele, který má už vzrostlý strom lčí, Mělo by rodit i bez roubování, nejdříve však po osmi létech, pokud máš ideální podmínky, a podle tvých dotazů, soudím e vyhřívaný skleník pro vzrostlý strom/dosahuje výšky 6 – 8 m , určitě nemáš. Pokud nenajdeš pěstitele, budeš muset rouby hledat v domovině líčí a tou je Čína.

Drap

Jistě by šlo i roubovat, stejně jako většina stromů. Rouby si muswíš obstarat od pěstitele, který má už vzrostlý strom lčí, Mělo by rodit i bez roubování, nejdříve však po osmi létech, pokud máš ideální podmínky, a podle tvých dotazů, soudím e vyhřívaný skleník pro vzrostlý strom/dosahuje výšky 6 – 8 m , určitě nemáš. Pokud nenajdeš pěstitele, budeš muset rouby hledat v domovině líčí a tou je Čína.