TroskaGaming

Jak udělat aby aplikace/hra využívala všechny 4 jádra procesoru

Dobrý den, dnes jsem četl že hry/aplikace nevyužívají všechny jádra, nešlo by neak udělat aby aplikace/hra využívala všechny jádra? Popřípadě zrychlit systém, nebo jestli pomůže více jak 4 Gb RAM. Díky předem.

Moje CPU: AMD A8–4500M 1.9 GHz
GPU: AMD Radeon HD 7340G + 7600M

Odpovědi
cochee

Je lepší Intel i5

Přečetl sis po sobě, cos napsal? Na něco se ptáš a pak k tomu uděláš absolutně nesouvisející anketu.
Ty s tím neuděláš vůbec nic. Aplikace tak musí být naprogramována. Částečně umí přímo operační systém distribuovat instrukční kód na jednotlivá procesorová jádra, ale to je jen nouzové řešení.