Okavango

Jak udělat 3D nadpis

Potřeboval bych udělat 3D nadpisek který by se dal vložit do libovolného videa. Mám tím na mysli 3D nadpis nímž by například projel pohled nebo něvo podobného. Je na to nějaký program a jestli ano tak který?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na 3D nadpisy existují speciální programy třeba na Stahuj.cz, ale zvládl by to třeba LibreOffice.

Dáte program Kresba nebo Draw, dáte nástroj Text, napíšete jej a pak z menu Změnit vyberete příkaz Převést na 3D objekt.

Pak si to uložíte jako bitomapový soubor a ten pak ve vašem videoeditoru vložíte do videa.

Lepší a hlavně placené video editory to umí přímo.