JájsemRaibek

Jak udělám screen obrazovky, který následně uložím jako obrázek?

Jak udělám ten screen obrazovky který chci uložit jako obrázek na černobílém monitoru, aby byl obrázek barevný?

Nejlepší odpověď
McArthur

Stiskni klávesu Print Screen (též Prtsc), otevři např. Malování a tam dej CTRL+V (též menu Vložit). A je to…
(platí pro Windows 95, 98, 98SE, NT, ME, 2000, XP, 7, 8 a 8.1)

Další odpovědi
mosoj

???????????????

Löwe

Uložit obrázek na černobílý monitor aby byl barevný? Wat?

briketka10

http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-xp/help/setup/take-a-screen-shot
Doplňuji:
ale z černého obrázku barevný neuděláš asi nikdy :(

anonym

Koukni do startu,příslu­šenství a měly by tam být výstřižky.

turbo085

No, vezmeš foťák
Doplňuji:
Ale musí to být foťák na film, vyfotíš a potom postupuješ klasicky, jako když měníš vodu na víno ;)

briketka10

pardon
na černobílém monitoru
neuděláš ten barevný
obrázek asi nikdy, jestli
tomu dobře rozumím..

gecco

Löwe → nezáleží na tom, zda je monitor barevný a nebo černobílý, ale na nastavení zobrazení – pokud máš nastaveny barvy, snapshot obraztovky se uloží v barvách – i když to na ČB monitoru nebude vidět…

mosoj

Milý gecco. Otázka je na nic : O počítači a grafické kartě není ani zmínka. Takže jenom dedukuješ po svém. Jako vždy.

Kdo položí srozumitelnou a vyčerpávající otázku , dostává většinou srozumitelné odpovědi. Z otázky vyplývá že tazatel chce barevný obrázek uložit na monitoru. To neumíš ani ty.

gecco

To je fakt…
😉