Larissa

Jak udělám jakoby odkaz na jinou stránku v power pointu?

Jak udělám jakoby odkaz na jinou stránku v power pointu? Odkaz ne jako na internetovou stránku, ale na jinou stránku v power pointu. Takže třeba bude životopis o Komenským, dole bude odkaz na portrét, když se na to klikne se, zjeví se vám nová stránka se zmíněným obrázkem… A tam bude třeba zase odkaz zpátky na životopis atd…

Odpovědi
MartinR

Pro Powerpoint 2007 CZ
napíšeš „portrét“, označíš (postavíš se před ‚p‘ zmačneš ctrl+shift+šip­ka_vpravo nebo myší), klepneš na Ctrl+K )nebo karta Vložení / hyper.odkaz); v dialogu vybereš Místo v tomto dokumentu a vybereš stránku kam chceš skočit. OK a máš hotovo
no u portrétu uděláš to samé zpět.