dgfdgf

Jak udělám aby nainstalovaná hra měla svojí ikonu na ploše?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Najdeš ji v počítači, klikneš pravým na ikonku, dáš odeslat>vytvořit zástupce na ploše

Další odpovědi
Kepler

Levým myšítkem přetáhnout ikonku na plochu.

aliendrone

Keplerův postup NEDOPORUČUJI – přetáhneš (přesuneš) tak CELÝ soubor! (a to s ohledem na registry, resp. cesty v nich zapsané instalákem může být problém)

Jinak to můžeš udělat i tak, že na plochu klikneš pravým myšítkem, vybereš volbu „Nový“ > „zástupce“ a proklikáš se k programu/hře, pro který ho chceš mít zastoupen. :)

anonym

Pokud hry instaluješ z obchodu STEAM, pak při instalaci máš možnost zaškrtnout volbu „přidat ikonu na plochu“ … tato možnost je k dispozici na všech platformách které STEAM podporuje, Windows, Linux, SteamOS i MacOS …

http://store.ste­ampowered.com/