Avatar uživatele
Avengars

Jak udat pěstitele marihuany? A jak anonymně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

nepříliš chápu důvod takového počinání

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Nevím sice proč, ale budiž. Porušuje zákon a to je třeba trestat.
Takže zajdi do tel. budky, vytoč 158 a zde oznam, že v tom a v tom místě, ta a ta osoba pěstuje nepovolenou látku. Policie to prošetří a vyvodí z toho příslušné právní důsledky.
Buď sděl, že neuvedeš jméno, nebo jim řekni třeba Jarda Novák.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kodl67

A proč bys to měl dělat…dotyčný/á/ to nemusí hulit,může to pěstovat na výrobu léčiv.Kdokoliv z tvé rodiny to může někdy potřebovat a zjisti si cenu,za kterou se to legálně prodává v lékárnách.Je na zblití

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jamar28

  1. Na policii zavolej samozřejmě anonymně, představ se krycím jménem, které si zvolíš, třeba sketa, hyena, křivák, zmije, možností je mnoho.
  2. Na policisty mluv nakřáplým hlasem, který jemně podkresli pohrdavým a škodolibým tónem, aby to znělo jako skřet nebo jak by asi mluvil had, kdyby uměl mluvit.
  3. Pak si vezmi dalekohled a pozoruj byt dotyčného, co se bude dít. Při příjezdu policie můžeš vyluzovat skřeky podobné smíchu a radosti. Slintej u toho blahem.

No, tak takhle se to dělá. Snad jsem poradil. Zkus se kdyžtak optat v místní knihovně, zda nemají nějaké publikace třeba o komunistických udavačích. Můžeš se inspirovat, je vidět, že k tématu máš blízko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tak to je opravdu perfektní,udávat a ještě anonymně,o tvém charakteru si něco myslím … víš vůbec,že je to do počtu 5 kusů legální? … starej se sám o sebe! …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

nijak – pokud to pěstuje v paneláku a smrdí to tam (tak je to blbec) – tak mu řekni ať si koupí pachové filtry.

já jsem pěstoval venkovní – a když za mnou přišli 3× lidi ze vsi – že maj nemocného člena rodiny (jeden měl rakovinu, další roztroušenou sklerozu a lupénku) tak jsem jim vždy dal plnou krabici od bot i několikrát + semínka (vše samzřejmě zadarmo) a šel jsem jim i vysvětlit co je samec a co samice a jak zastřihávat – když už si pěstovali sami. Dělal jsem jim i mast na tu lupénku (akorát si koupili lékařskou vazelínu) a nikdo mě ani je neudával :)

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Anonymně a rychle.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek