tomas405

Jak ucpat plastovou trubku

Jak se dá ucpat jedna strana plastové trubky, aby ní neprosákla voda? z jedné strany té trubky jde dát špunt, ale na tu druhou stranu žádný špunt nepasuje, tak jedině nějak ucpat, ale jak? Předem díky za odpověď!
Doplňuji:
…A jak ji mám nahřát?

Nejlepší odpověď
anonym

Nahřát do měkka a uzavřít konec trubky.

Další odpovědi
briketka10

prosím tě obejdi sousedy
máš jistě nějaké viď ? a oni
ti tu trubku ucpou..

Jsemtady

Tak tak nahrat a zmacknout a je to.
Doplňuji:
Nebo letlampou, zapalovacem. Plasty se tavi a kdyz se jen nahreje tak zmekne.

szylaj

horkovzdušnou pistolí, něco jako fén, ale prodávají to v nářadí.

honza19hk

otázka je z jakého materiálu trubka je.Ne každý plast se totiž dá za tepla tvarovat. Pokud je to tzv. termoset tak ji nahřátím zničíš.. Pokud je to klasická trubka na odpad existují ucpácky kterou přilepíš lepidlem na to určeným.
Jinak existuje polyfuzní svářečka která je na vodovodní trubky.