supratom

Jak uchovat profil xbox live ze starého xboxu na nový?

Mám nový xbox a nevím,jak přehodit svůj profil ze starého na ten nový..díky za rady.

Odpovědi
P.T.

Pokud byl starý Xbox připojený k netu, ztáhni si ho z netu. Pokud ale chceš přenézt i savegamy z her, doplňky k hrám (tzv. DLC obsah) nebo jiné věci svázané s profilem, pak potřebuješ tzv. „transfer kit“, oficiálně se to jmenuje „Xbox 360 Hard Drive Transfer Kit“ a na netu se to dá pořídit kolem 3–4 stovek.

Navíc se hodí mít ho i v budoucnu, navíc umí přenášet i data z Xboxáckého HDD do PC.

supratom

Tak jsem to nakonec jen ztransferoval na flash disk,nic sem si kupovat nemusel.