Neonka

Jak uchovat plátky tvrdého sýra, aby nekoraly a zůstaly vláčné ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zabalit do mikrotenu a alobalu a zbytečně dlouho neskladovat

Další odpovědi
panenka

Oni ti okorajíé když je máš rozbalené nebo v papíře když je máš ale v celofan. sáčku pořádně zabalené tak ti neokorá

vlastní zkušenost

Radak

No a i když už okorají, namočím je asi na den (nebo přes noc) do mléka a použiju na zapékání, nebo na sýrovou omáčku, prostě aby přešly tepelnou úpravou.
Předpokládám, že mluvíme o okorání, ne o plísni 🙂