Avatar uživatele
dudu

Jak u vás proběhl převod služeb UPC do systémů Vodafonu?

Při příjmu televize i internetu jsme dosud využívali služeb UPC. V souvislosti s nedávnou fúzí UPC a Vodafon má technik v pondělí nahradit nynější UPC TV (HD DVR Mediabox) dvěma udělátky a to samostatným internetovým modemem a televizním set-top boxem. Z celé anabáze nejsem vůbec nadšen a tak troclhu se obávám výsledku. Máte prosím někdo již tento „akt“ za sebou a můžete se podělit o zkušenost?

Upravil/a: dudu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, Ametyst před 1070 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Programy budeš mít stejné, jen se změní hardware. Vše je o zvyku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Převzetí UPC ze strany Vodafone jsem (kromě změny hlavičky na faktuře) nijak nenaznamenal. Výměny modemů za novější s tím nijak nesouvisí, děje se čas od času u všech poskytovatelů a není důvod pochybovat o tom, že vede k lepšímu (především větší dostupná rychlost připojení).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Také na to čekám.Až to budu mít vyměněné,tak dám vědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Já jsem zaznamenal pouze jinou hlavičku na faktuře, jinak vše funguje jak funovalo vždycky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
dudu

Přeinstalování na technologii od Vodafonu proběhlo bez problémů. Došlo k jejímu rozdělení na

před 1061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

pardon: prémiový set‑top box a modem pro příjem internetu. Vše funguje bez problémů vč. hlasového ovládání některých funkcí /přepínání kanálů, vypnutí atd./ Úroveň signálu pevného internetu „Kabel 150 Mbps“ je velmi dobrá.

před 1061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek