dudu

Jak u vás proběhl převod služeb UPC do systémů Vodafonu?

Při příjmu televize i internetu jsme dosud využívali služeb UPC. V souvislosti s nedávnou fúzí UPC a Vodafon má technik v pondělí nahradit nynější UPC TV (HD DVR Mediabox) dvěma udělátky a to samostatným internetovým modemem a televizním set-top boxem. Z celé anabáze nejsem vůbec nadšen a tak troclhu se obávám výsledku. Máte prosím někdo již tento „akt“ za sebou a můžete se podělit o zkušenost?

Odpovědi
autacek

Programy budeš mít stejné, jen se změní hardware. Vše je o zvyku.

Pepa25

Převzetí UPC ze strany Vodafone jsem (kromě změny hlavičky na faktuře) nijak nenaznamenal. Výměny modemů za novější s tím nijak nesouvisí, děje se čas od času u všech poskytovatelů a není důvod pochybovat o tom, že vede k lepšímu (především větší dostupná rychlost připojení).

ten který je

Také na to čekám.Až to budu mít vyměněné,tak dám vědět.

Arne1

Já jsem zaznamenal pouze jinou hlavičku na faktuře, jinak vše funguje jak funovalo vždycky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dudu

Přeinstalování na technologii od Vodafonu proběhlo bez problémů. Došlo k jejímu rozdělení na

dudu

pardon: prémiový set‑top box a modem pro příjem internetu. Vše funguje bez problémů vč. hlasového ovládání některých funkcí /přepínání kanálů, vypnutí atd./ Úroveň signálu pevného internetu „Kabel 150 Mbps“ je velmi dobrá.