Avatar uživatele
zjentek

Jak u univerzální nabíječky poznat, který kontakt je který?

Polarita. Mám tento univ. charger>>https:/­/www.sunnysof­t.cz/zbozi/168PCI-505/univerzalni-nabijecka-baterii-s-displejem-do-zasuvky-220v-nebo-do-usb.html?source=go­ogleps&utm_sou­rce=google&ut­m_medium=naku­py&utm_campaig­n=google_feed&gclid=Cj0­KCQjw0oCDBhCPA­RIsAII3C_HoIIQ­KirVhg6KOVE9i2RHsOR­FBpEAavIad5kO­qa9JmzkTY12dS6zwa­Ap6TEALw_wcB, který nemá kontakty značený znaménky +/-. Prostě nemá. A problém je ten, že při vložení vybité baterie zobrazuje displej chargeru dobíjení, ať už si vybereme kteroukoli ze dvou možností, jak do něj baterii vložit. Takže otázka prakticky zní, zda je vlastně jedno, které kontakty s kterými se při nabíjení vlastně spárují. Je to jedno? (Kontakty baterie vs. kontakty nabíječky.)

Prosím o radu a odpovědi i češtináře, neboť si nejsem zcela jist, zda konec otázky neměl znít: který kontakt je jaký. A to je mou další otázkou. (; (;


Tak základní otázka už NEPLATÍ, neboť jsem si stáhl příručku a v ní objevil zásadní informaci, cituji: ""Nabíječka si sama zjistí polaritu baterie a podle ní nastaví nabíjení."

Ale stejně by mě zajímala podotázka a tou je ta skladba mé otázky, takže zde plynule přecházíme do kategorie „věda – jazyky“. Děkuji (;

Zajímavá 0 před 1124 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nejdříve měl přijít na řadu ten manuál a potom otázka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Mosoj>>> jóó kura… soryjako!

před 1123 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dobré ne? To nevymyslíš!

(Takhle by měli lidé s Odpověďmi SPRÁVNĚ PRACOVAT. Jako ten Zjentek!)

před 1124 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek