Mika47

Jak u staré tiskárny nastavit barevný tisk?

Mám černou a trojbarevnou náplň (buď jsem blbá nebo nwm), ale pořád mi to tiskne jen černě a v odstínech šedé… Jak se to dá nastavit? Mám tiskárnu HP deskjet 3550 (HP deskjet 3500 series) díky za pomoc

Odpovědi
arygnoc

v prvom rade by bolo dobré poznať typ tlačiarne (i keď je starší).

klasické kroky:

  • skontrolovať náplne (test tlačiarne), pri problémoch vyčistiť alebo vymeniť za nové
  • ak sú v poriadku, vytlačiť kontrolnú stránku, prípadne na/prekalibrovať tlačiareň.
  • pri tlači zvoliť v možnostiach tlač farby (tisk barvy).

viac v manuáli, určite dostupnom i na internete, pokiaľ nemáte ten papierový.