dust8

Jak u oken vytvořit systém mikroventilace, aby se dlouhodobě minimalisticky větralo a tím se zlepšoval imunitní systém?

Nejlepší odpověď
elkon

Mikroventilace se nevytváří, má ji každé okno, které se dnes montuje. Ale opravdovému větrání to má daleko.

Další odpovědi
Kepler

Pokud okno není mikroventilací vybaveno, nezbude než jej pootevřít na pár mm a nějak jej v té poloze zvenčí zajistit. Ale že by se tímto způsobem zlepšoval imunitní systém?

zjentek

Já to před postižením řešil tak, že jsem byl venku víc než doma. Třeba taky řešení…