Acer

Jak u google chrome nastavit, aby se jazyk angličtina nepřekládal automaticky?

Prostě někdo nastavil, aby se jazyk angličtina překládal automaticky, ale mě to překáží a potřebuji aby to tak už nebylo aby jen vyjela ta tabulka přeložit a pokud to chci přeložit tak si kliknu, ale jinak to chci pryč a nevím jak, když se to samo přeloží a nikde není nic jako možnosti apod.
Doplňuji:
Jo hmmm mám to v možností, když žádný možnosti tam nejsou.

ČTĚTE PROSÍM LÉPE OTÁZKU, NEJSOU TAM ŽÁDNÉ MOŽNOSTI.

Odpovědi
Larissa

Když najedeš do Možností, tak tam někde to je… :-p

alex.agent

jak ti tam „vyjede“ taková ta šedá lišta, tak a tam dáš Možnosti → Tento web nikdy nepřekládat. Jinak ty možnosti tam musí být, pokud tam nejsou, zkus přeinstalovat Google Chrome. Pro info ti tu přikládám ještě obrázek: http://img28.i­mageshack.us/im­g28/4766/vsti­eknw.png
Doplňuji:
Jo omlouvám se, „vyžlutil“ jsem omylem 2. možnost od zhora. Dej možnosti a „Vždy překládat z jazyka…“ – to první.

Bedy

Nepoužívejte Google Chrome a místo něj zkuste SRWare Iron. Je to to samé, co Chrome, jen to nešpehuje, nemá problémy s přehráváním videí na internetu a myslím, že tam není ten autopřeklad.
Více o Ironu najdete zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/
Nebo přejděte na úplně jiný prohlížeč, třeba Internet Explorer.