Kepler

Jak ty zatracené kozy mohou drandit po skalách?

Vždyť mají kopýtka! Mně to připadá, jako bych se měl vydat do Tater v dřevácích.

Nejlepší odpověď
EKSOT123

Předpokládám, že znáte tuto šílenost s přehradou:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RG9TMn1FJzc

Další odpovědi
aliendrone

Holt kozy jsou zvyklé na náročné podmínky, mají těžký život a musí se přizpůsobit. Celý den jsou zavřené a paří se v práskačce, no a na večer je vypustí jen proto, aby je někdo zvalchoval a oslintal. Co je to za život, uznej sám… ;) :D :D

Drap

Kamzíci a některé druhy koz se za tisíciletí přizpůsobily k pohybu po skalách. Evoluce stejná, jako u jiných druhů

xiperio

Mají na to kopýtka

Arne1

Co po skalách. Ale zajeď si do Maroka a uvidíš kozy lezoucí na stromy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Eksot: tak to bych nikdy nevěřil, co ty kozy dokážou. Neuvěřitelné! Co by neudělaly pro trochu slaného lizu, nebo kvůli čemu tam lezly. Anglicky bohužel neumím dost dobře.

Kepler

alien? tak to máš recht, ale pro chlapy je to opravdový Disneyland. Kdysi jsem osobně sbalil holku s poctivými čtyřkami, která na sobě měla bílé tričko s obrázkem a nápisem „AREÁL SNOV VYSOKÉ TATRY“ Fakt nekecala!

aliendrone

Kepler>>> Máš recht, s tím se nedá jinak, než SOUHLASIT. :) Osobně POTVRZUJI, že takový AREÁL poskytne nesrovnatelně více potěšení a zábavy, než hromada stavebnic Lega, Merkurů i s „Mladým chemikem“ dohromady. ;) :)

Jen kdyby se nedělaly takové drahoty se vstupenkou do areálu, to by teprve bylo NĚCO! ;) :D :D

Dochy

„Jen kdyby se nedělaly takové drahoty se vstupenkou do areálu,“ – říká Ti něco devalvace? By jste si toho přestali vážit. Z areálu snů by se stala zahrádka kam se může kdokoli kdykoli přijít pokochat. Ani by vás to nebavilo…

aliendrone

Dochy>>> Tak na tom je HODNĚ pravdy, máš recht. Ale na druhou stranu – užívej dokud to jde! Takový věčně zavřený areál jen chátrá BEZ UŽITKU! Zub času se na něm podepíše a i když nakonec ze zoufalství areál otevřou třeba i zdarma, tak už nikdo nemá zájem. ;) :D :D