beatris

Jak tvarovat z buxusu slona,nebo jiné zvíře?

Jak vytvořit šablonu ke tvarování buxusu v podobě slona ?

Nejlepší odpověď
beer

Základ šablon tvoří obvykle několik kovových tyček a drát. Základem komplikovanějších tvarů jsou šablony, které zůstávají na rostlině. Pro rostliny pěstované do tvaru zvířat se nejčastěji využívají umělé mřížky pro udržení substrátu anebo plastem potažené králičí pletivo.
Předpokládám, že šablonu si budeš muset nechat vyrobit, třeba v dílně uměleckých řemesel atd.

Zdroj: http://www.ma­gazinzahrada.cz/ra­dy-a-tipy/tvarovani-buxusu-vite-jak-na-to.html