Awe

Jak tuhle situaci řeší právní systém?

Například v ČR je incest trestný čin a může být potrestán až 3 lety vězení.
Ve Francii je ale incest zcela legální.
Jak by toto řešil náš zákon pokud by si občané ČR (bratr,sestra) udělali týdení dovolenou ve francii a tam by měli pohlavní styk? Pokud vím tak se musí dodržovat zákony dané země, ale je tato možnost zcela bez postihu? Nebo by dotyčným hrozil po návratu nějaký trest?

PS:Otázce se nedivte je už půl 5 :P

Nejlepší odpověď
setapouch

Zcela normálně. Občané ČR podléhají českému trestnímu zákoníku i v zahraničí.

Další odpovědi
anonym

Přečti si, že http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/trestni_za­kon/cast1h3.as­px

anonym

To nevím,já mám ségru nevlastní.,ale zákony co platí u nás,těma si řiď.