Akyne

Jak trvale vyřadit neexistující auto z registru!

Před rokem jsem uložila značky od auta,které bylo rozebráno na náhradní díly a vlastně už neexistuje do depozita a odhlásila povinné ručení.Teď jsem někde slyšela nebo četla,že to je jen dočasné řešení na dobu 12 měsíců.Auto už není tak jak mám dosáhnout trvalého zrušení nebo vyřazení?Děkuji.
Doplňuji:
Osobně jsem si zjistila na evidenci mot.vozidel,že platí nový zákon -zanikl účel využití vozidla – a dle kterého lze bezplatně vyřadit vozidlo z registru bez eko.likvidace.

Odpovědi
COVERENDER

Kontaktujte me na email, muzu vam to zařídit. coverender@seznam.cz
Doplňuji:
…osobě kterou to zajimalo jsem odpověděl a pokud to zajima i nekoho kdo moji odpoved označil jako neužitečnou nechť se ozve na mail. Jiste veci jsou ale neprezentovatelne veřejně, z toho důvodu sděluji informace pouze jednotlivcům. Dekuji za pochopení!