Muz-z-Tabora

Jak třídit samolepky? Týdně jich 1/2použiju a 1/2nepoužiju. Hazet to do papír.kontejneru?

Nejlepší odpověď
Funna

samolepky nejsou to pravé ořechové na recyklaci…je na nich lepidlo, podklad nemá s papírem nic společného..nebylo by praktičtější je použít všechny a ne jen půlku?

Muz-z-Tabora

Diky znacim jako VYRESENO, -->smesny odpad (netridit). Bohuzel musim 1/2 vyhazovat, system mi posila 2 samolepky(pou­zito/nepouzito) a ja rozhoduju kterou z nich pouzit. Na kazde je jedinecne ID, nelze ji pouzit na jinou zakazku.