paliska220Be

Jak trávíte tyto vysoké teploty ?

Já jsem v práci a potrebuji více naštvat 🙂
Doplňuji:
Ano za trest ale nejsem v tom sam

Nejlepší odpověď
fcoop

Když je takové počasí,nechám si obvykle přivézt 8–10 metráků štěrku,nechám si ho složit na jednu haldu,obléknu si pláštěnku,nasadím kulicha a přehazuji si.
Paráda.

Další odpovědi
annas

Netrávím vvysoké teploty., ale v době, kdy jsou nejvyšší, se zdržuji doma.

Hůř jsou na tom ti, kteří tráví svůj čas při práci venku nebo v „horkých“ provozech atd.

quentos

radši doma zavřenej. V práci máme přes léto vokurkovou sezónu, a když je tam náhodou potřeba něco udělat, mám to naštěstí sedm minut svižný chůze, což mě nezabije

Drap

Jak jen to jde. Taky pracuji, ale je to dnes za trest.

jáára

v průvanu u pc… ani pes se nechce hýbat.

Mikke

Já když mám čas tak si na pustim ledovou vodu a vlezu si do vany :D Nebo jdu na koupák :D

marci1

Chudáku ! 🙂 Já chlazením. V bazénu, pod sprchou ap. 🙂

Dane

Chvíli venku, chvíli uvnitř :)

talka

Ještě že mi nic nevadí – ani horko ani mráz, ani změna tlaku nebo času (letní/zimní) a bohudík, že jsem zdráva a že už nemusím denně do práce. Ale právě jsem trhala jablka na zahrádce.

helpmeeee

Obvykle jsem doma v chládku nebo si zajdu na koupaliště :).

GM

Na dvanáctkách v horkém provozu.