Avatar uživatele
KlárkaT

Jak trávíte silvestra?

Preferujete silvestra spíše v rodinném kruhu, s přáteli nebo oslavujete různě po hospodách, barech, restauracích…atd. Děláte ohňostroj nebo vám rány, které vydává spíš vadí? A jestli se vaši pejsci bojí těch ran, tak jak je uklidňujete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Letos doma, jako každý jiný den. Ohňostroje nemám rád, psa uklidňuji svou přítomností. Nejsem moc velkým přítelem oblbováků pro pejsky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

nijak zvlášť ho neslavím, sedím doma a překládám, jen o půlnoci symbolický přípitek. Letos jsem ale zván učinit výjimku a asi půjdu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

budu trávit silvestra doma s rodinou a přáteli,ohnostroje sice moc nemusím,ale i my něco koupili,a náš malý pes se toho bojí,tak už mám od veterináře pro něj prášky na utlumení a spaní,dala jsem mu je i v loni a on spal tak mu ten randál nevadil,jinak přeji všem krásný vstup do Nového roku,žádnou opici a hlavně zdraví,štěstí a lásku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Neslavím, neřeším. Takže si asi budu číst nebo něco hrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Na chalupě. K takové naší bláznivé tradici patří i opékání buřtů a chleba se slaninou v krbu. Pak nějaké jednohubky, dortík, svařák, procházky, svíčky, muzika. Zajdeme do místní útulné hospůdky na pivní gulášek, pečou si i vlastní kváskový chleba, to bude něco.
Ohňostroje neděláme, ani neházíme prskavky. Ale koukneme se na nějakou tu kejkli od „sousedů“. Pejsek snáší naštěstí ten silvestrovský humbuk skvěle. Odmala se na ohňostroje jen třese, takže nejspíš zase bude po půlnoci vysedávat na okně a sledovat dění.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

v rodinné kruhu nebo s přáteli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kai

Silvestr jsem většinou trávila doma s rodinou, ale letos vyrážím s přáteli na párty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Chtěl bych ho trávit s tebou, ale asi to neklapne… 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Budu hlídat vnoučata a taky mýho pejska,který se moc bojí těch ran,ale nikdy jsem mu nic nedala,známá dala psovi prášky a ten byl vyblblej ještě druhý den a motal se,tak to nechci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

alesh-už je večer a osamělému (minimálně duševně) mladíkovi to už nedá, že jo? :D
holduji alkoholu, takže se asi trošku opiju, ohňostroje mám také rád a snad se najde i nějaká ta dívčina :) (silně pochybuji, ale co kdyby… :D )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Já su vždycky doma..minulý rok jsme měli s kamarády byt pro sebe a tento rok to mělo být stejně ,kdyby jeden z kamarádů nezačal HULIT a všechno tím nesabotoval.. Ale když jsem doma tak vždycky před půlnocí zalezu do pokoje,protože já na nějaký zhovadilosti jako je přípitek na novej rok, fakt nejsem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

poslední 2 roky jsem ho neslavil vůbec,loni jsem v noci tahal bagr z rybníka a předloni jsme byli u obrovského požáru skladovací haly na seno od 22:00 až do 8 hodin ráno nového roku.Takže doufám že mě podobný scénář nečeká letos. ten rybník mě tehdy dal dost zabrat. A nejen mě.Kompletní popis je v odpovědi na otázku dr.Bana na cca 3 str.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Silvestra netrávím. Náhodou ho zcela otrávím a kriminálka mne vyčuchá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek