KlárkaT

Jak trávíte silvestra?

Preferujete silvestra spíše v rodinném kruhu, s přáteli nebo oslavujete různě po hospodách, barech, restauracích…atd. Děláte ohňostroj nebo vám rány, které vydává spíš vadí? A jestli se vaši pejsci bojí těch ran, tak jak je uklidňujete?

Nejlepší odpověď
Drap

Letos doma, jako každý jiný den. Ohňostroje nemám rád, psa uklidňuji svou přítomností. Nejsem moc velkým přítelem oblbováků pro pejsky.

Další odpovědi
quentos

nijak zvlášť ho neslavím, sedím doma a překládám, jen o půlnoci symbolický přípitek. Letos jsem ale zván učinit výjimku a asi půjdu.

anonym

budu trávit silvestra doma s rodinou a přáteli,ohnostroje sice moc nemusím,ale i my něco koupili,a náš malý pes se toho bojí,tak už mám od veterináře pro něj prášky na utlumení a spaní,dala jsem mu je i v loni a on spal tak mu ten randál nevadil,jinak přeji všem krásný vstup do Nového roku,žádnou opici a hlavně zdraví,štěstí a lásku

Orange

Neslavím, neřeším. Takže si asi budu číst nebo něco hrát.

Damiana

Na chalupě. K takové naší bláznivé tradici patří i opékání buřtů a chleba se slaninou v krbu. Pak nějaké jednohubky, dortík, svařák, procházky, svíčky, muzika. Zajdeme do místní útulné hospůdky na pivní gulášek, pečou si i vlastní kváskový chleba, to bude něco.
Ohňostroje neděláme, ani neházíme prskavky. Ale koukneme se na nějakou tu kejkli od „sousedů“. Pejsek snáší naštěstí ten silvestrovský humbuk skvěle. Odmala se na ohňostroje jen třese, takže nejspíš zase bude po půlnoci vysedávat na okně a sledovat dění.:-)

balca

v rodinné kruhu nebo s přáteli

Kai

Silvestr jsem většinou trávila doma s rodinou, ale letos vyrážím s přáteli na párty.

Alesh

Chtěl bych ho trávit s tebou, ale asi to neklapne… 😉

hanny 2

Budu hlídat vnoučata a taky mýho pejska,který se moc bojí těch ran,ale nikdy jsem mu nic nedala,známá dala psovi prášky a ten byl vyblblej ještě druhý den a motal se,tak to nechci.

huxa

alesh-už je večer a osamělému (minimálně duševně) mladíkovi to už nedá, že jo? :D
holduji alkoholu, takže se asi trošku opiju, ohňostroje mám také rád a snad se najde i nějaká ta dívčina :) (silně pochybuji, ale co kdyby… :D )

Nykki

Já su vždycky doma..minulý rok jsme měli s kamarády byt pro sebe a tento rok to mělo být stejně ,kdyby jeden z kamarádů nezačal HULIT a všechno tím nesabotoval.. Ale když jsem doma tak vždycky před půlnocí zalezu do pokoje,protože já na nějaký zhovadilosti jako je přípitek na novej rok, fakt nejsem :)

honza19hk

poslední 2 roky jsem ho neslavil vůbec,loni jsem v noci tahal bagr z rybníka a předloni jsme byli u obrovského požáru skladovací haly na seno od 22:00 až do 8 hodin ráno nového roku.Takže doufám že mě podobný scénář nečeká letos. ten rybník mě tehdy dal dost zabrat. A nejen mě.Kompletní popis je v odpovědi na otázku dr.Bana na cca 3 str.

venkovan

Silvestra netrávím. Náhodou ho zcela otrávím a kriminálka mne vyčuchá.