Avatar uživatele
Kelt

Jak trávíte poslední chvíle roku 2019?

Manželka vedle sleduje Šlágr, já tam občas zajdu, abych se protáhl a vzal si něco k zakousnutí. Navzájem se nerušíme a je to OK. A jak vy? Děkuji.

Tuto otázku jsem napsal a vložil 31.12.2019 asi kolem 23:00. Nemohu za to, že Admin byl asi pod vlivem xxx a příspěvek mi odebral, že se musí posoudit. Dnes, kdy je Admin střízlivý, se tam ten příspěvek objevil.

Upravil/a: Kelt

Zajímavá 0 před 1574 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

No jdu ven, abych byl připraven obíhat dokolečka barák a přítom hlídat, aby mi z některý strany NÁHODOU neshořel, než přestanou nedozrálé osobnosti a ostatní ťululum střílet jako při bitvě. Ještě teď mi trčí rachejtle ze světlíku!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Já už jsem v roce 2020

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Souhlasím s Drapem. Teď už je rok 2020.

Na konci roku 2019 jsem byl s otcem a matkou doma. Já jsem se koukal na One Piece a získával jsem malé kousky kryptoměny, mamka se koukala na Predátora a otec sledoval kvíz v televizi. O půlnoci jsme si přiťukli a šli jsme spát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Také jsem se obveseloval u TV. Nedělám to příliš často, ale na Silvestra tam obvykle bývá dobrý program. Obzvlášť jsem si takový „relaxační“ den vychutnal poté, co jsem den předtím strávil výšlapem na hory.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Proč si z nás utahuješ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kelt

Napsal jsem dotaz na Silvestra asi ve 23:00 a Admin mi ten dotaz odebral, že není vhodný. Dnes ho tam vložil. Já jsem na Silvestra nic nepil, Admin asi hodně. Takové načasování, respektive opožděné načasování degraduje tazatele, protože jeho otázka už není aktuální.

před 1574 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek