pusinka50

Jak trávíte letošní velikonoce?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiné práce

Doplňuji:
Odklízím sníh, popíjím svařák, grog a k tomu mazanec…je to dřina!

Další odpovědi
quentos

Jiné práce

klasicky opět překladem … oddechl jsem si paradoxně u zdobení velikonočních perníčků. No a jestli zejtra do té sloty někam vyrazím, to si ještě rozmyslím ;{)>

briketka10

Odpočinek a pohodový gaučink

polehávám a tak různě, vedle mě polehává
i kočičák, občas něco slupnu uvařím si hlavně
čaj jsem teď docela přistydlá a jak je ta zima
nebude se mi chtít chodit ven na procházku se
ségřiným Yorkšírem to se nikdy nevyléčím :/

beer

Odpočinek a pohodový gaučink

No, spíš než odpočinek provádím léčbu asi „tenisového lokte“ na pravé ruce.
Včera večer to začalo a dnes je to pro mne nově objevený a bolestivý poznatek o dalším stupni schátralosti mojí tělesné schránky. I práce zde dává lokti zabrat, takže žílu (mrskačku) bych ani neudržel ))
No nic, pivo bude muset do levý.. 🙂

pudyhady

Odpočinek a pohodový gaučink

with.love

Odpočinek a pohodový gaučink

Braník

Malování vajec a věnování se dětem

Doplňuji:
sešli jsme se celá rodina a malovali vajca,pojídali dobroty a popili pivečko
a samozřejmě jsme dělali radost dětem

ginze

Odpočinek a pohodový gaučink

Doplňuji:
Jinak to ani nejde, jsem opět (po cca 4 dnech) nemocná :/ Ale ono se v tomhle počasí stejně nedá nic extra dělat.

Elis Pokorná

Odpočinek a pohodový gaučink

pusinka50

v tomhle psovským počasí snad musí být nemocný každý. A když ne fyzicky, tak psychicky. Nejhorší věc je, že v budoucnu přijdou horší a horší klimata

pusinka50

Chudáčku Bohemico, odklízet sníh, to je pěkná fuška, vždycky mě vezmou záda a ze srdce tu práci nesnáším. Tady jen lehce poletuje, jsem zvědavá na zbytek noci. Tak strč mazanec do trouby a dej si jeden svařáček i za mě, mňam:-)

anonym

pusinka50: Splněno! :))

pusinka50

:)) Ještě bych prosila o jeden svařáček, ten jsem měla naposledy někdy před 3 lety:-)