Anonymnígirl

Jak toho kluka dostat? (sbalit)

U nás ve třídě se mi líbí jeden klučina. Je to sportovec.Já jsem taková normální (váhy).Ten kluk je hrozně moc super občas se spolu hrozně tlemíme.Jelikož jsme ve třídě rozdelený na skupiny(na předměty).Já jsem ve skupině s ním.Nikdy mi to nedá musím se na něj 24/7 koukat.Ve třídě,ale máme taky hodně kluků kteří jsou prostě blbečci(co si budem).Hodně kluků ve třídě říká,že mám krásný prsa (ty blbci).Takže já se bojím,že kdybych začala nosit „vyzývajejší“ oblečení tak by jsi mě všímali spíš ty (blbci).S tím klučinou se docela často hodíme do řeči. Máme docela společné zájmy (hokej,parkour). Jednou si se mnou sedl dobrovolně na jeden předmět i když bylo místo vedle jeho kámošů.Prosím kdyžtak o radu jak bych na něj mohla jít.Děkuju vám moc.

Nejlepší odpověď
JáJsemKarel!

Dostat? Do vězení? Do školy?

Jednoduché, stačí pořádné lano (případně stěhovací služba) a dostanete ho kamkoli.

Chceme-li ho sbalit, tak budeme potřebovat kartonovou krabici a lepící pásku. 🙂

Další odpovědi
led

Taky se tlemím, když čtu tvou spověď. To nevíš jako Šárka v Dívčích válkach Ctirada ulovila?

Jak my kdysi romanticky koukali na kluky,
když nám bylo …náct…
Pak jeden moudrý muž radu mi dal,
jenom pár slovy řekl mi:

Rozkvétáš v ženu
on z chlapce v muže mění se.
Dej chlapci možnost,
aby On teď Mužem byl
a On jako První v páru,
dal ti najevo svůj zájem,
ať velebuje zem,
na nichž necháváš své stopy…

Dej své lásce čas…
Dej, ať on se snaží dobývati přízeň tvou
Dej lovci čas, ať uloví tě,
ne již pošetilou srnu,
Dej lovci čas, ať uloví tě,
jak laň svého srdce…
Dej lovci čas,
ať na palouce
za měsíčního svitu,
ať svou láskou hořící srdce
na dlaň ti položí.