paul1

Jak to zlepšit, či změnit, když se mi mění postava ?

Co proti tomu udělat? Padají mi kalhoty.
Ztrácí se mi zadek a boky. Nejsem tlustý, spíš tak akorát. Když se ohnu,
tak mi sjedou kalhoty trochu dolů a už tak zůstanou. Nějak se mi stářím (81)
ztrácí zadek a boky a kalhoty nemají na čem držet.
Montérky mi také padaly, ale to už jsem vyřešil, při práci na zahradě
nosím kombinézu, tam nemám problémy, drží to kšandy, které jsou součástí
montérek. Horší je to u normálních kalhot, tam musím pořádně utáhnout
řemen, nebo nosit kšandy, ale je to trochu nepohodlné. Cvičení nepomáhá,
zkoušel jsem všechno možné, co jsem našel na internetu, ale nic se nezlepšilo.

Nejlepší odpověď
zjentek

Pokud jde váha dolů, ještě by to mohly vyřešit nějaké oděvy na gumu (dnes běžně k mání), pokud je to společensky myslitelné, což v podobném věku bude většinu dne.

Další odpovědi
Daidal

Pokud kolena a klouby nedělají problém, tak dřepuj a víc jez.
Jinak třeba stylový pásek (a víc utáhnout), nosti tepláky – něco, co drží na gumě atd.

Kepler

Mně osobně připadá nepohodlnější mít utažený opasek, navíc ani to moc nepomáhá, tedy aspoň mně ne. To bych ho musel utahovat opravdu fest. Kšandy to vyřeší dobře a dá se na ně zvyknout.

elkon

Můžeš nosit lacláče a pořádně se najez. Lacláče jsou pohodlné, v práci jsem takové montérky taky nosil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Díky za rady, nosím i ty lacláče, netušil jsem, že se to tak jmenuje. Já tomu říkám kombinéza, asi tedy špatně. Jím dost, dá se říci že i dostatečně pestře. Cvičení moc nepomáhalo, ale dnes jsem našel sestavu cviků (odkaz připojuji), která možná zabere. Uvidíme. Známí si ze mně dělají srandu, že prý to je normální, že starším mužům se ztrácí zadek a stěhuje se jim na břícho. Já tedy ale pupek moc nemám, tak netuším, kam se mi ten zadek odstěhoval 😁.

https://video­kurz.revolucnic­viceni.cz/vide­o/1-dil-videokurzu/

Daidal

Podle mě po tomhle spíš zhubneš, spálíš tuky než nabereš svaly. Pokud chceš nabrat svaly na bocích a zadku, tak halvně dřepuj. Ostatní cviky nebo i třeba běh atd., ony spíš zeštíhlují – zplošťují. Můžeš mít třeba po nich zpevněné svalstvo (např. díky běhu), ale nenabudeš tam pořádně objem/svaly. Čili budeš plochý a jestli tam máš nějaké tuky, tak se odtamtud vytratí. To teprve budou padat kaťata. ;)
Jinak by nezbývalo, než si prsotě koupit menší velikost, která by vyhovovala a i k tomu možná ještě pásek.