Reganois

Jak to zítra dopadne? Vyhraje Česko, nebo se budou radovat hokejisté Suomi?

Čtvrtfinále hokejového šampionátu Česko-Finsko

Nejlepší odpověď
Kepler

Finsko

Píšu to nerad, ale proti Finům jsme nikdy neuměli dobře zahrát.

Další odpovědi
paul1

Česko

Nějako věřím, že se to podaří a budu držet palce.

xiperio

Česko

No musíme doufat a věřit ve štěstí.

marci1

Česko

Pokud to budeme mít „v hlavě“ a budeme hrát srdcem, tak je to možné. Finové jsou skvěle organizovaní, málo vylučovaní a dobří bruslaři. My zase někdy, pokud jsme pod tlakem, umíme něco zahrát. Uvidíme, držím palce. 🙂

orwell

Česko

Povinnost mně velí věřit v náš tým, ale musím, ač nerad, dát za pravdu Keplerovi, avšak s malou výhradou: zlom v náš neprospěch nastal až díky Vlastovi Bubníkovi, který před mnoha lety Finy trénoval a teprve od té doby jsme s nimi začali mít problémy.

metro

těžko odhadovat

zjentek

jiný názor

Česko – Finsko 2:3, je mi líto… zhltnem tři knedle a jestli nenakrmíme čtyrma a více, pak sorryjako.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.