Matthew

Jak to, že věci které nás dělají šťastnými, nedělají štastné i ty okolo ? :)

Nedávno jsem tuhle otázku slyšel v jednom anglickém rádiu a tak mě napadlo, co na to odpovědět nebo co byste na to odpověděli vy :)
ta věta zněla asi takhle a nepřekládal jsem ji úplně doslovně :)
How come the things that make you happy don’t make everyone happy?

Nejlepší odpověď
Jose1f

To neplatí vždycky. Dělat radost jiným přináší radost dárci.

Další odpovědi
Blblblblb

Protože lidi chcou po vás věcí, která vás šťastným neudělají. A tak začnete plnit věci, díky kterým budete šťastni vy. Ale druzí už ne.. Protože v ten moment, přestáváte dělat, co po vás oni očekávají a chtějí..

Drap

To už tak chodí. Takový je zkrátka svět