lukas.zmizik

jak to, ze tohle je lichva a tohle zase ne?

jak to, ze muz, ktery nabizel pujcky s 50% urokem, je podezrely z trestneho cinu lichvy ( http://www.no­vinky.cz/krimi/250898-lichvar-v-bruntale-pujcoval-na-50procentni-urok-dluznikum-vyhrozoval.html )

a jak to, ze takovi, jako provident s RPSN pres 200% funguji normalne a legalne?

(je mi jasne, ze oboji dvoji hodnoty nejsou totozne, ze v pripade toho pana se nejedna o cislo RPSN, kazdopadne, pokud si spocitam providenta, je na tom ten pan jeste dobre)

Nejlepší odpověď
pusinka50

naší republice vládne korupce, vše začíná i končí penězi a vše a každý se dá koupit, provident stahuje lidi z kůže, přikláním se k názoru, že je tam spojitost mezi Providentem a vládními činiteli, že odvádí vyšší daně anebo jenom prostě je někdo někoho strýčkem

Další odpovědi
Tlaky

Řekl bych,že Provident je státem podporovaná lichva /asi z těch šílenejch úroků odvádí slušnou dań/ a ten pán chce hrabat jen pro sebe.