olda12

Jak to že se moje Audina přehřívá?

Je to A6,quattro,2,5TDI,–Teplota po chvíli jízdy je na prostřední čáře90C°,a potom se dlouho drží na tý prostřední,ale pak zničeho nic začne jít nahoru,a je divný,že při zvýšené teplotě nesepne ten malej eletrickej větráček,až po zhasnutí motoru,Jinak tohle auto nemá přepad?,že hladina nebublá,ale po otevření nádobky by vyvřela Je taky možný že by termostat otevíral jen napůl?Dlouho stálo,tak 4měsíce,předtím se moc nejezdilo,jen repasovalo,čím to je?Nějaký čidlo?nebo ten termostat?Nebo co?Děkuji za odpověď

Odpovědi
terry

Co tak zajet do autoservisu?

mojitek

Takhle od kompu těžko radit.To může být skoro čímkoliv.Do servisu s tím.Servisáci to vykoumaj,připojej na VAQ program a pak opravěj.Bez opravy nejezdit nebo z toho může být ještě větší problém než třeba je.