luckykubrt

Jak to, že se mi ztrácí myš?

Na hlavní liště se mi ukáže a když najedu na prohlížeč tak zmizne. Čím to je způsobeno?
Zase pamětí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Máš v bytě neviditelnou kočku nebo zloděje 🙂 Ne, vážně, taky se mi to stalo. Kromě toho, co popisuje Jiří, to může být i naprostá blbina. Ukazatel myši mi střídavě mizel a zase se objevoval, byl jsem z toho na Chocholuška a za boha jsem na to nemohl přijít. Až mě napadlo myšku přepojit do jiného USB portu. A bylo vymalováno, ten předchozí už neměl spolehlivý kontakt…
Taky můžeš zkusit obnovu systému, když nic nezabere.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Zkus restartovat počítač. Někdy se mi stávají podobné věci a pomůže to.
Dnes mi zrovna dělal bord.. GooglChrome, nechtěl makat, nešel odinstalovat a přeinstalovat, nakonec mi dokonce nešel i „průzkumník“ ve Win. A když jsem NB restartoval, vše najednou šlo. Záhada! 🙂

marci1

Nemáš doma kočku? 🙂

marci1

Ad „Kepler“: Promiň, té kočky jsem si v Tvé odpovědi nevšimla. Sorry. Nás … ! 🙂

Kepler

Da, nědogoňat. Asi máme stejný SW, nebo co 🙂