Kelt

Jak to, že se mi přepíná na notebooku ovládání sluchátek bez mého přičinění?

Mám notebook, zapnu sluchátka na jack, mohu si zesilovat zvuk a poslouchám to, co je nahrané a nikoho neruším. Pak si dcera nasadí bezdrátová sluchátka a za chvíli přiletí s tím, že slyší to, co já poslouchám a ne to, co chce ona. V nabídce jsou 3 možnosti, když poslouchám jen já hudbu z notebooku, nebo i přes sluchátka s jackem, je tam jenom jedna možnost. Ale když si dá dcera sluchátka, a poslouchá si ze svého notebooku, nebo telefonu přes bezdrátová sluchátka, tak obviňuje mne, že jsem jí to tam pustil. Přece já si dělám své věci a nebudu sledovat, kdo co poslouchá a když už někdo něco poslouchá, tak by měl jít zvuk od zdroje do sluchátek. Asi to píšu složitě. Jak je tedy možné, že dcera je v jedné místnosti má na stole telefon nebo notebook, na uších bezdrátová sluchátka, já si v jiné místnosti poslouchám přes sluchátka jinou hudbu a dcera tvrdí, že neslyší to, co chce, ale to moje. Je to nějaké divné. Co myslíte? Děkuji.

Odpovědi
dubraro

Nemáte na počítači zapnutý DLNA server? Může být skrytý třeba v nějakém přehrávači medií.