Stříbrný

Jak to, že se mi přepíná na notebooku ovládání sluchátek bez mého přičinění?

Mám notebook, zapnu sluchátka na jack, mohu si zesilovat zvuk a poslouchám to, co je nahrané a nikoho neruším. Pak si dcera nasadí bezdrátová sluchátka a za chvíli přiletí s tím, že slyší to, co já poslouchám a ne to, co chce ona. V nabídce jsou 3 možnosti, když poslouchám jen já hudbu z notebooku, nebo i přes sluchátka s jackem, je tam jenom jedna možnost. Ale když si dá dcera sluchátka, a poslouchá si ze svého notebooku, nebo telefonu přes bezdrátová sluchátka, tak obviňuje mne, že jsem jí to tam pustil. Přece já si dělám své věci a nebudu sledovat, kdo co poslouchá a když už někdo něco poslouchá, tak by měl jít zvuk od zdroje do sluchátek. Asi to píšu složitě. Jak je tedy možné, že dcera je v jedné místnosti má na stole telefon nebo notebook, na uších bezdrátová sluchátka, já si v jiné místnosti poslouchám přes sluchátka jinou hudbu a dcera tvrdí, že neslyší to, co chce, ale to moje. Je to nějaké divné. Co myslíte? Děkuji.

Odpovědi:

Stříbrný

Nemáte na počítači zapnutý DLNA server? Může být skrytý třeba v nějakém přehrávači medií.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 976
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 466
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 386
Zlatý led 320
Zlatý beer 297
Zlatý Drap 294
Zlatý Michal Kole 292

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.